به پردیس 118 خوش آمدید.

منو اصلی

پخش یونولیت و تیرچه در مازندران و گلستان

عمومیافزودن به پسندها
شماره تماس 09111515724 به مدیریت: خانوم طهماسبی

توضیحات

پخش یونولیت و تیرچه در مازندران و گلستان اجرای سقف های تیرچه بلوک

پخش یونولیت و تیرچه در مازندران و گلستان

پخش یونولیت وتیرچه طهماسبی در مازندران وگلستان

پخش یونولیت وتیرچه در مازندران پخش یونولیت وتیرچه در گلستان سقف‌های تیرچه‌بلوک سقف‌های تیرچه‌بلوک را می‌توان به‌عنوان یکی از پرکاربردترین نوع سقف‌های ساختمانی دانست که در آن از تیرچه‌ها به‌عنوان تیر فرعی و بلوک‌های توخالی سبک بتنی برای پر کردن فضای خالی بین آنها استفاده می‌شود.

این نوع سقف‌ها دارای مزایا و معایب منحصربه‌فردی است. از مهم‌ترین مزایای این سقف‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجرای این سقف‌های نیازی به نیروی متخصص و تجهیزات ویژه ندارد. به دلیل شمع بندی حین اجرای سقف لرزش کمی دارند.

پخش یونولیت و تیرچه در مازندران و گلستان

قالب‌بندی زیر سقف‌ها فقط با شمع بندی و نصب چهار تراش در فاصله‌های مشخص انجام شده و نیازی به قالب‌بندی و آرماتوربندی سقف‌های بتن‌آرمه توسط نیروهای متخصص ندارد.

تیرچه و بلوک پیش‌ساخته بوده و نیازی به نیروی انسانی ندارد. در کاهش مصرف بتن مؤثر هستند و مقاومت بالایی در برابر نیروهای افقی دارند.

وزن کمی دارند و حمل‌ونقل آنها ساده است و بتن کششی با بلوک جایگزین می‌شود.

امکان اجرای همزمان چند سقف بدون استفاده از جک‌های زیرسقفی وجود دارد.

در برابر آتش‌سوزی مقاومت بالایی دارد.

استفاده از یونولیت‌ها در سقف ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی می‌تواند مزایای متعددی نسبت به سقف‌های تیرچه‌بلوکی داشته باشد

که مهم‌ترین آنها به شرح زیر هستند:

ایجاد دهانه‌های بلند و حذف ستون‌های مزاحم سقف‌های یونولیتی برخلاف سقف تیرچه‌بلوک از تیرچه‌های متعامد و یک دال فوقانی ساخته می‌شود

که به شکل درجا آرماتوربندی و بتن‌ریزی شده و همین باعث می‌شود

که این سقف‌ها صلبیت و مقاومت خمشی بسیار بیشتری داشته باشند.

یونولیت‌ها امکان ایجاد سقف‌هایی با دهانه‌های بزرگ را فراهم می‌کنند

و به‌عنوان سقف‌های دال بتنی شناخته می‌شوند درحالی‌که سقف تیرچه‌بلوک سقف‌هایی با عملکرد یک‌طرفه هستند و دهانه‌های کوتاهی دارند.

حذف کامل تیرهای میانی زمانی که از یونولیت سقفی در سقف‌ها استفاده می‌شود این امکان وجود دارد که تیرهای میانی کاملاً حذف شوند و از سقف یونولیتی به‌عنوان یک سقف دال بتنی استفاده کرد.

حذف تیرهای میانی می‌تواند فواید متعددی در ساختمان‌سازی داشته باشد

که مهم‌ترین آنها شامل افزایش ارتفاع مفید طبقات، کاهش هزینه‌های ساخت‌وساز، کاهش ارتفاع خاک‌برداری و اجرای راحت سقف‌ها می‌باشند.

این در حالی است که سقف‌های تیرچه‌بلوک باید حتماً از دهانه‌های قاب خمشی که شامل تیرها و ستون هستند استفاده کنند تا بتوانند بار سقف را به‌خوبی مهار کرده و انتقال دهد.

حذف ارتعاش‌های سقف و عایق‌بندی صوتی یکی از برجسته‌ترین معایب و مشکلات سقف‌های تیرچه‌بلوک داشتن ارتعاش در سقف در زمان بهره‌برداری است. این سقف‌ها همچنین عایق مناسبی برای صدا نیستند و ممکن است آرامش افراد را در ساختمان‌های مسکونی تحت تأثیر قرار بدهد.

از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از یونولیت در سقف‌ها این است که چنین مشکلاتی ندارند و با توجه به وجود تیرچه‌های منظم و متعامد، صلبیت بالایی دارند.

ازآنجایی‌که در بلوک‌های یونولیت حفره‌های مختلف و متعددی وجود دارد به‌راحتی می‌توانند صداها را جذب کرده و مانع از انتقال آن شوند.

پخش یونلیت و تیرچه در مازندران و گلستان

کاهش وزن کلی ساختمان‌ها ازآنجایی‌که بیشتر از 90 درصد از یونولیت‌ها از هوا تشکیل شده است

وزن بسیار سبکی دارند به‌گونه‌ای که هر بلوک سقفی حدوداً 7 تا 8 کیلوگرم وزن دارد درحالی‌که می‌تواند به‌تنهایی به ‌اندازه 5 بلوک سفالی فضا را پر کند. این ویژگی بارز یونولیت‌ها باعث می‌شود

که در وزن نهایی ساختمان تأثیر بسیار زیادی داشته باشد و وزن ساختمان به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند.

عدم کرمو شدن بتن سقف یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که در سقف‌های تیرچه‌بلوک وجود دارد و معمولاً مورد توجه قرار نمی‌گیرد کرمو شدن بتن است که در هنگام زلزله نمایان می‌شود.

در این نوع سقف‌ها و در زمان بتن‌ریزی آب بتن به‌سرعت توسط بلوک‌ها جذب می‌شود و این باعث می‌شود قبل از صاف شدن و ویبره شدن آن سفت شده و کارایی خود را از دست بدهد و در نهایت کرمو شود.

از جمله مزایای استفاده از یونولیت جلوگیری از کرمو شدن بتن سقف است.

ازآنجایی‌که بلوک‌های یونولیتی در برابر نفوذ و جذب آب مقاومت بسیار بالایی دارند چنین مشکلی نداشته و بتن به‌خوبی صاف و ویبره شده و کاملاً یکدست می‌گردد.

افزایش سرعت ساخت‌وساز همان‌طور که گفته شد یونولیت‌ها دارای وزن بسیار سبکی هستند و حمل‌ونقل و نصب آنها بسیار ساده است و نیازی به تخصص و مهارت ندارد.

با توجه به آنکه بلوک‌های یونولیتی مورد استفاده در سقف‌ها می‌توانند فضایی معادل 5 بلوک سیمانی را پوشش بدهند می‌توانند سرعت ساخت‌وساز ساختمان را به شکل قابل توجهی افزایش بدهند. صرفه‌جویی در انرژی‌ها از مهم‌ترین مزیت‌هایی که سقف‌های یونولیتی دارند جلوگیری از هدر رفتن انرژی است.

این مواد در برابر حرارت مقاومت بسیار بالایی دارند و مانع از ورود و خروج حرارت و دما می‌شوند و می‌توانند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های مختلف شوند.

از انواع دیگر یونولیت‌ها مانند ورق یونولیت و یونولیت‌های دیواری می‌توان در بخش‌های مختلف ساختمان برای عایق‌بندی ساختمان استفاده کرد.

از مزایای استفاده از یونولیت‌ها می‌توان تحمل فشار کششی مناسب، طول عمر بالا، یکپارچگی تیرچه‌ها و عدم تشکیل درز سرد و ... اشاره کرد.

آشنایی با تری دی وال دیوار های سه بعدی به نام های متعددی نامیده میشوند که اکثر آنها ریشه لاتین دارند برای مثال تری وال ,تری دی پانل,تری دی پنل,همگی آنها به ی معنی میباشند و بعنوان دیوار سه بعدی در نظر گرفته میشوند و کاربرد

تمامی آنها یکسان است و در ساخت و ساز به کار گرفته میشوند.تری دی وال از جمله مهمترین بخش هایی میباشد که میتوان تری دی وال در ساخت یک آپارتمان و یا فضا به کار برد. با این اوصاف پی بردیم که دیوار سه بعدی یکی از ملزومات دنیای مهندسی ساختان امروزی میباشد و نبود آن موجب صرف هزینه های اضافی و گزاف میشود.

با اختراع تری دی وال دیگر نگران استخدام تعداد بالای کارگر و پرداخت حقوق نباشید این توصیه ای مناسب برای فعالان ساختمانی میباشد که قصد دارند تا هزینه های خود را کاهش دهند و یا با سرعت بالاتری اقدام به ساخت کنند.

چرا تری دی وال حتما با خود میگوئید که اصلا چرا باید از تری دی وال استفاده کنیم مگر آجر و سیمان و ماسه و یا ملات چه ایرادی دارد پس در زمان قدیم چگونه خانه ها را میساختند و انقدر هم مقوام و مستحکم بودند؟

اما پاسخ قانع کننده ما در جواب سوال و نحوه تفکر شما این است که بر اساس ضرب المثل قدیمی وقتی یک کالا جدید وارد بازار میشود که هم قیمت آن مناسب است و هم کاربرد بهتر و بیشتری دارد بالطبع باید نوع قدیمی آن از رده خارج شود و جای خود را به نوع جدیدش بدهد.

تری دی وال هم اینگونه میباشد و از وقتی که روانه بازار شد کمتر ساختمانی را میتوانید ببینید که با آجر های قدیمی ساخته شوند با وجود تری دی وال احتیاجی به وقت گذاشتن برای ساخت دیوار با آجر و ملات نیست.

تری دی وال کار شما را بسیار راحت کرده است این دیوار های سه بعدی یک نوع سازه پیش ساخته هستند

یعنی قبل از این که آنها را نصب کنند از پیش ساخته اند و اسکلت آن آماده نصب و اجراست و تنها وظیفه شما قرار دادن آن در محل مناسب است.

به مدیریت:سرکار خانوم طهماسبی

پخش یونولیت و تیرچه در مازندران و گلستان

موقعیت


ادرس:مازندران،سه راه جویبار .بعد از مجموعه ورزشی داراب، قبل ازپمپ گاز حیدری

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 3758
نمایش داده شده: 66
انقضا: ۱۴۰۴-۰۴-۱۲
در مجموعه های: لوازم ساختمان

تبلیغات

پردیس 118 هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

با مطالعه خرید امن راحت معامله کنید